פסיפס למטבח

המטבח הוא החלל המרכזי ביותר הקיים בבית שלנו. הדיירים ששוכנים בו מבלים בחלל המטבח הרבה זמן משעות היום, והם אומרים להרגיש שם נוח ונעים גם בזמן הבישולים או בעת ארוחה משפחתית מלוכדת. יש הרבה אנשים שממליצים שהמטבח יהיה בצבעים בהירים, דבר המקנה מראה אסתטי ונקי ומאוד מתאים לאזור שבו יש אוכל ודרושה היגיינה גבוהה. עיצוב פסיפס למטבח המהווה קישוט דקורטיבי יכול להפוך כל מטבח למיוחד ומקורי. ניתן לקשט קירות המטבח באמצעות תמונות ודקורציות שונות, בנוסף ניתן לבצע חיפוי פסיפס למשטח העבודה ועוד מבחר שיטות לעיצוב המטבח.
פסיפס למטבח

ארגון המטבח

בארגון המטבח שלכם יש הרבה פריטים וחשוב שיהיו מאורגנים באורח כזה שיהיה נוח לשלוף אותם בכל עת. את הכלים שלכם תוכלו תמיד להניח על גבי מדף גבוה או ארונות מטבח, כך שיראה עיצוב ופונקציונלי כאחד. מה שחשוב הוא לא להעמיס על המטבח שלנו יותר מדי אביזרים, אלא לשמור את הפריטים הללו ולהקפיד על קו נקי ופשוט. אל תתלו במטבח שלכם על הקיר ציורי שמן או אקרילי, מייצרים נראות לא טובה בחלל וכמו כן, הלחות וכל שינויי הטמפרטורה מאוד לא מומלצים. בהשראה איטלקית ונוסטלגית שמקנה הרבה חום וביתיות. ניתן לעטר את הקירות ביצירות פסיפס למטבח במגוון רחב של עיצובים ודוגמאות.

למידע בנושא פסיפס למטבח - השאירו פרטים!

פסיפס למטבח – לרכוש משטח מוכן

בימים אלו אפשר לרכוש משטח מוכן של אבני פסיפס שהן אבנים טבעיות במבחר של גוונים וצורות ולשלב אותן באופן יצירתי על חלק מקירות המטבח. עוד מקום שאפשר ויהיה יפה לשלב פסיפס למטבח, הוא ברצפה. שילוב של אריחים לריצוף חלל המטבח יכול להוסיף הרבה חן ויופי לחלל. ניתן לשלב פסיפס במטבח בכל אזור שתחפצו כמו, פריטים דקורטיביים, משטחי עבודה וקירות מהווים טאצ' עיצובי ויוסיפו המון לחלל המטבח.

אומנות פסיפס לאורך ההיסטוריה

אומנות מסוג זה שמשלבת חומרים שונים ולעיתים גם תרבויות. היא מורכבת מאבנים, שברי זכוכית, קרמיקה פסיפס, אריחים וכדומה. אמנות זו משמשת בהרבה מבנים ועיטור מרשים על גבי פריטים וריהוט. אפשר לקשט בעזרת כל סוגי פסיפס שונים את הגינה ואת שאר החללים בבית, ליפות אותם ולהעניק להם חזות ביתית, קלאסית ומזמינה.

פסיפס אומנותי כאן מעל ל-4000 שנה. עיטור בעת העתיקה היה מאוד נפוץ, בייחוד בבתים של עשירים, בכנסיות ובטירות. אפשר גם לראות עבודות אמנותיות מסוג זה בהרבה מסגדים ברחבי העולם. בימינו אדריכלים רבים רואים שימוש באמנות זו ומשלבים אותה בבניינים מודרניים.

משטח עבור פסיפס

יש שיאמרו שאין קנבס מוצלח יותר מאשר הקיר של ביתכם והמטבח בפרט. תוכלו לקשט את משטח קטן או גדול בעזרת פסיפס למטבח – הכל תלוי בסגנון ובעיצוב עליו תחליטו. פסיפס למטבח מומלץ לבחור בצבעי אבן טבעית וכך לשמור על מראה רגוע ושלו.

לצפייה בגלריית תמונות