פסיפס לאמבטיה

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מקדישים מחשבה ומשאבים רבים לנושא של ריצוף, חיפוי ועיצוב אמבטיה או אזורים וחדרים אחרים ברחבי הבית. בשל ביקוש רב לחידושים והתפתחויות בתחומים הרבים של עיצוב הפנים אפשר כיום למצוא שלל אפשרויות לעיצוב ייחודי, מקורי ומעניין ואחד מהם הוא שילוב של פסיפס לאמבטיה.

פסיפס לאמבטיה בעיצוב ייחודי

עד היום לא הרבה אנשים היו משלבים עבודות פסיפס בתוך הבית פנימה ולכן מדובר בחידוש ובכיוון שלבטח בקרוב נראה אותו הרבה יותר בתוך בית המגורים, בחדרים שונים ותוך התאמה מושלמת לאופי וסגנון החדר.

עיצוב פסיפס אינו משימה פשוטה כלל וכלל. מדובר בעבודה שהיא ממש מלאכת מחשבת ונדרש לא מעט זמן לביצוע שלה, גם אם מדובר בעבודה קטנה יחסית. אפשר לבחור בין שימוש באבנים מסוגים שונים – זכוכית, אבני קרמיקה, אבן טבעית או כל סוג אחר שחפצים בו ועשוי להתאים לעיצוב המוגמר. כאשר מעוניינים לשלב פסיפס באמבטיה חשוב לקחת בחשבון את הנושא של אדים ורטיבות מהמים החמים ולבחור בהתאם את סוג האבנים שירכיבו את הפסיפס.

היכן מתאים לשלב פסיפס לאמבטיה?

אין ספק שהתחום של עיצוב פנים הוא עולם ומלואו ואפשר להפליג בדמיון ולעצב בדיוק כמו שרוצים. כיום מקובל מאד להוסיף אלמנטים צבעוניים של נוי על ארונות השירות, במקום אריחי קרמיקה רגילים בתחתית האמבטיה או אפילו בסמוך לתקרה. כאשר עיצוב אמבטיה מתבצע תוך הפעלת שיקול דעת, בחינת אפשרויות שונות וכמובן התחשבות בטעם האישי – אין ספק שהתוצאה שתתקבל תהיה לא פחות ממושלמת וכמובן ייחודית. פסיפס לחדר אמבטיה חשוב שיהיה תואם בעיצוב שלו לשאר אזורי הבית וישמור על סגנון עיצובי אחיד.

כדאי לקחת בחשבון שלוקח לא מעט זמן להשלים את העבודה של עיצוב פסיפס עד שהיא מוכנה להתקנה כ- חיפוי חדרי רחצה. מסיבה זו כדאי מאד להתחיל אותה כמה שיותר מוקדם. אפשר לפנות אל איש מקצוע שיעשה זאת ואפשר גם לעשות זאת באופן עצמאי תוך ליווי של מי שבקיא בתחום ויודע בדיוק איך הכי נכון להכין את הפסיפס. כאשר בחדר האמבטיה יש עבודה שבוצעה על ידי מישהו מבני המשפחה – יש בכך הרבה כבוד וגאווה.

ראה גם: פסיפס קרמיקה | סדנאות פסיפס ייחודיות

חיפושים פופולריים: עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים קטנים לחץ כאן! | פסיפס לבריכה

השאר פרטים ליצירת קשר