• סדנאות יצירה

סדנאות יצירה של אומנות עתיקה

סדנאות יצירה המשלבות פסיפס היא אומנות שמורכבת מפיסות קטנות של חומרים, כמו אבן או קרמיקה, זכוכית ועוד. החתיכות הללו יוצרים יצירה לידי תמונה, שולחן או אגרטל ועוד. אומנות הפסיפס היא עתיקה מאוד, היא מעטרת כבר שנים רבות תקרות וקירות בתי כנסת, כנסיות, בתי מרחץ ועוד.

סדנאות יצירה לילדים, לנשים ולגברים עם פסיפס וחומרים שונים מקנים לנו כלים וטכניקות רבות לשימוש בפסיפס. ניתן להנות ממגוון עבודות יצירה לילדים וגם עבודות יצירה למבוגרים באמצעות חומר גלם פשוט, זול ונוח לשימוש. סדנת פסיפס היא מדיטציה, היא מענקיה שלווה נפשית ומשחררת את הראש מצרות היום יום. סטודיו CAYA מעביר סדנאות מהנות ומעשירות.

סדנאות אומנות פסיפס

אחת הטכניקות המודרניות והכי ישירות שיש הן באמצעות שברי קרמיקה המוכנים מיד להדבקה על משטח. תוכלו ללמוד אצלנו בסטודיו CAYA סדנאות אומנות כיצד מדביקים את החלקים על משטחים ישירים וגם על עציצים ולבצע עיטור של כדים וכל מיני פסלים.

באמצעות סדנאות אומנות פסיפס תחשפו למגוון שלם של חומרי יצירה ומקורות השראה. גם יצירה על רשת היא שיטה מודרנית שאתה ניתן להתנסות בסדנת פסיפס, וגם שיטה הנקראת 'הטכניקה ההפוכה'.

סדנאות יצירה המשלבות פסיפס

סדנאות יצירה ליצירת פורטרט אומנותיבמספר מפגשים אצלנו בסטודיו CAYA בצפון תפגשו באומנות הזו ותתנסו בטכניקות מודרניות וגם בטכניקות עתיקות שבהן נהגו לעשות שימוש. סדנת פסיפס תרחיב את הידע שלכם, תציג את הכלים הנכונים, מגוון החומרים, שיטות יצירה שאותם תיישמו בעבודות שלכם ועוד. באמצעות סדנאות יצירה תוכלו לשדרג בעצמכם, כל פריט בבית, כמו שולחן, אהיל, כיסאות, ספסלים ועוד.

סדנת פסיפס – מדיטציה לגוף ולנפש

סדנאות אומנות פסיפס פוגשת התעסקות עם חומרים ותחושה של ביטוי עצמי, גם סדנאות יצירה מעניקה את כל אלו. סדנאות מרגיעות את הגוף ואת הנפש ומעוררת השראה אצל כל אחד. לא צריך ידע מקדים, פשוט להתחיל וליצור ולראות לאן הדמיון זורם.

סדנאות פסיפס מהסוג הזה, ניתן לעשות גם באירועי יום הולדת. לארגן קבוצה של חברות שנוהגות להיפגש וליצור ולתת השראה אחת לשנייה ועוד. סדנת פסיפס יכולה להתאים למגוון של אוכלוסיות, למשל: סדנאות יצירה לילדים, סדנת אומנות לילדים, יצירה אומנותית, סדנת יצירה, סדנאות אמנות לילדים. או למשל: פעילות אומנותית למוסדות, לבתי ספר, מתנסים, בתי אבות ומגוון שלם של מקומות ואנשים שיכולים ליהנות מתהליך היצירה ומהפריט המדהים שיצרו בסדנת האומנות. מה שמעניק הרבה אחווה וסיפוק.

מומלץ עבורך:
מה כוללת סדנה לאמנות? לחץ כאן!
סדנאות לקבוצות לחץ כאן!
סדנאות מוזאיקה לילדים לחץ כאן!

מידע על חוגים וסדנאות – השאירו פרטים!