פסיפס תמונות בעיצוב אישי

פסיפס תמונות – תהליך של עיצוב באמצעות פריטי פסיפס צריך להתחיל בתכנון מדויק של מה שאנחנו מעוניינים לקבל בתוצאה הסופית. יש הרבה אפשרויות בעיצוב אומנות המוזאיקה, אפשר לנוע בין הסגנון העתיק למודרני, לכן כדאי להחליט עם עצמכם או בעזרת אדם מקצועי איך לשלב הכי נכון מוזאיקה ביצירה שלכם.

פסיפס תמונות זו אחת הנישות במוזאיקה העתיקה ביותר. תמונות פסיפס היו נוהגים להדביק על קירות של כנסיות, בתי כנסת ולאורך הרחובות. חשוב שתדעו לפני שאתם מתחילים ליצור תמונות, צריך ונכון לשים לדגש בתהליך ההתחלתי את הכללים הבאים: מה גודל המשטח? ומה אתם רוצים ליצור במשטח? תמונה של אדם, תמונה של פרחים, תמונה עם נוף ועוד.

פסיפס תמונות – מחשבה תחילה

על מנת לחשוב באופן מסודר ומוקפד על רעיון עבור תמונות פסיפס, כדאי לקחת בחשבון את גודל המשטח שעליו אתם מעוניינים ליצור את התמונה לדוגמא – 40*60 ס"מ ,50*70 ס"מ , 60*90 ס"מ או 100*70 ס"מ. אחר כך חישבו, על תמונה עם נושא שאותה אתם רוצים ליצור על המשטח ואחר כך חשוב לדעת גם באילו חומרי עבודה אתם מעוניינים לעשות שימוש, מסוגי מאבנים מתאימות או מחומר העשוי זכוכית, קרמיקה ועוד. רצוי לקחת בחשבון את הסגנון והגוונים שתהיו מעוניינים להשתמש בהם, האם התמונה מביעה שמחה או משהו מעט אפלולי, בהתאם לאופי התמונה תוכלו לבחור את הגוונים של תמונות פסיפס.

מעבר לצפייה בגלריית תמונות למכירה של CAYA לחץ כאן!

נישות ופריטים עיצוביים בבית

הקונספט הכללי אותו תוכלו ליישם על תמונות אמנותיות וליצור לדוגמא ציפוי של עבודות מוזאיקה על נישות גבס, לצפות שולחן אוכל מיוחד באמצעות מוזאיקה. בחדרי השינה תוכלו לעטר את הקיר עם מוזאיקה תמונות אמנותיות, לשלב מרצפות החדר עם מוזאיקה אמנותית וגם את דלת הכניסה שלכם תוכלו לעטר בדוגמא של תמונות פסיפס יפות והאטרקטיביות.

פסיפס תמונות – עוד רעיונות

מלבד פסיפס תמונות שניתן להעניק לאדם יקר או לעטר את ביתכם במגוון של תמונות פסיפס מכל הסוגים ומכל הצבעים. ניתן לשלב אומנות מסוג זה גם על פריטים רבים שמפוזרים בבית ולעטר אותם בצורה מיוחדת ומקורית ולהעניקן כמתנות לאנשים שיקרים ללבכם. כל אחד ישמח לקבל מתנה ייחודית ומקורית, כזו שהושקעה בה מלאכתכם, כישרונכם ומדובר בעבודה שאין עוד כמותה. ניתן אם כך לעטר אגרטלים, ארוניות וכונניות, תחתיות קפה, מסגרות, תכשיטים ועוד.

פסיפס קנבס עם תמונות חינם הוא לא פסיפס תמונות שאנחנו מדברים עליו. אנחנו עוסקים ביצירות מותאמות אישית בעבודת יד. יצירות מסוג זה משתלבת נהדר עם מתנות לגבר או למי שאנחנו אוהבים, הענקת פרסים, יצירות על קירות ועוד…

אנחנו בחברת CAYA מוזאיקה מעניק לכם את היצירות מדהימות ביותר המשלבים עיצובי פסיפספים מרהיבים. ניתן לקבל משלוח עד בית הלקוח ללא עלות משלוח.

ראה גם: סדנאות יצירה אמנותית

השאר פרטים ליצירת קשר