פסיפס אומנותי

אמנים רבים מעידים שאנשים שעוסקים בתחום פסיפס אומנותי או כאלה שזה רק תחביב אצלם, העיסוק הזה בפסיפס בהחלט מעניק עבורם מרגוע ושלווה נפשית. מה שיפה בכל העולם הזה של פסיפס שהוא לא מאלץ אף אדם להיות אמן וכל אחד יכול ליצור עבודת פסיפס אומנותי מרשים. מספיק יהיה לקחת כמה שיעורים בסדנאות פסיפס מתאימה, והנה לכם תחביב מהנה שיישאר אתכם לכל החיים. בסטודיו פסיפס יש אפקט מרגיע שזהה מאוד למצב של מדיטציה. סטודיו CAYA מעביר סדנאות יצירה ומוזאיקה לכל הגילאים. עיקר ההתמחות של סטודיו CAYA הוא סדנאות פסיפס אומנותי.

סטודיו פסיפס CAYA

אמני הפסיפס עובדים עם כל הסוגים כמו: זכוכית, קרמיקה ואבני פסיפס. סטודיו פסיפס CAYA מציג בפניכם סדנאות מעשירות וחווייתיות בו תלמדו שיטות מודרניות ועתיקות ליצירת עבודות פסיפס מכל הסוגים.

פסיפס אומנותי מבית CAYA

חומרי גלם

היום לא קשה להשיג חומרי גלם וכלי עבודה עבור יצירות פסיפס אומנותי, כן מומלץ לרכוש אצל יבואן שהוא מקבל מגוון פסיפסים ודוגמאות מכל החומרים.  למי שרוצה להתחיל את העבודה שלו כבר משלב שבירה של קרמיקה יש אפשרות גם לרכוש קרמיקה מכל הצבעים והגדלים על מנת ליצור צורות ייחודיות וצבעוניות. כמו כן, ניתן לשלב בין כל החומרים בכל יצירה. רצוי מאוד לקנות את החומרים במקום כזה שיוכל מלבד לספק את החומרים, גם להעניק ייעוץ והדרכה לכל יצירה שתחפצו לעשות מפסיפס.

יצירות עשויות מפסיפס

ניתן לעשות יצירות פסיפס אומנותי כיד הדמיון. למי שרק התחיל מומלץ לעשות יצירות קטנות, כמו לקשט ולעטר אגרטל, מסגרת למראה או תמונה. כלים להגשה וכו'. רק אחרי שתצברו ניסיון אפשר להכין משטח מאבן פסיפס, שהוא גדול יותר וגלוי יותר. אבן פסיפס הוא החומר הכי עתיק ביצירות אומנות. הוא משמש כעיטור במבחר רחב של חללים בבית וכמו כן גם בבתי כנסת וכנסיות. ניתן להשיג היום שטיחי אבן מוכנים לריצוף או לשולחנות ועוד, לפי הסגנון והעיצוב של החלל.

הדרכה על פסיפס אומנותי

מלבד סדנאות וקורסים בנושא, ניתן לקבל באינטרנט הרבה מידע אודות התעסקות ויצירה בחוג פסיפס אומנותי. ישנם סרטונים רבים שמראים כיצד ליצור עבודות מפסיפס ואיך לעשות זאת בעצמנו עם מנעד של טיפים ועצות שימושיות. כמו כן יש פורומים בנושא שיכולים לעזור ולסייע בכל שאלה והתייעצות. תוכלו גם להעלות תמונות של העבודות שלכם ולקבל משובים, טיפים ורעיונות מאנשים שרואים ביצירותאלו כתחביב.

סטודיו CAYA מעניק סדנאות פסיפס, הדרכות והרצאות עם חומרי גלם ליצירות מושלמות. השאירו פרטים

רוצים להתרשם מגלרית התמונות שלנו? לחצו כאן!

סטודיו פסיפס